Чому не працює додаток StarLine

Чому не працює додаток StarLine

Шановні партнери та клієнти!

Президент нашої країни Володимир Зеленський 24 лютого цього року видав наказ №64/2022 «Про запровадження в Україні військового положення», що був затверджений ЗУ від 24.02.2022 №2102-IX. Виходячи з цього в Україні вводиться воєнний стан починаючи з 24.02.22, що набрав чинності о пів на шосту.

Даною статтею визнано, що в Україні під час запровадження воєнного положення тимчасово, на даний період дії правового режиму воєнного стану, скоріш за все будуть обмежені свобода та конституційні права громадян та людей, що передбачено в статтях 30-34, 38, 39, 41-44, 53 Конституцією України. Крім цього вводяться деякі обмеження (також тимчасово) законних інтересів та прав юридичних осіб в межах та обсязі, які потрібні для того, щоб забезпечити можливість здійснення потрібних заходів та запровадити правовий режим щодо запровадження воєнного положення, які передбачені ЗУ «Про правовий режим воєнного стану».Автомобільна сигналізація StarLine (як і інші сучасні пристрої та системи безпеки транспортних засобів) оснащені функціями, що дозволяють встановити маршрут та геопозицію переміщення автівки, які обладнані нею. Дана інформація доступна тільки власнику, якщо в нього встановлений необхідний додаток на смартфоні, зберігається у хмарному сервісі виробника даного охоронного пристрою. Такі сучасні системи встановлені на великій кількості українських автомобілів, що передані у повне використання ЗСУ, правоохоронців, органам державної влади, активістам, волонтерам та іншим, переміщення та місцеперебування яких може викликати інтерес у правопорушників. Щоб не допустити можливість та перспективність отримання важливої інформації завдяки злому акаунта транспортного засобу (їх користувача або власника) третім особам, деякі додаткові призначення додатків системі автомобіля були відключені, у тому числі функції StarLine.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що усі сервісні та охоронні функції продовжують свою роботу у стандартному режимі, незалежно від праці каналу, який відповідає за передачу даних. При цьому, рівень автомобільної безпеки нітрохи не знизився. Якщо ви хочете з’ясувати поточний стан вашого авто, треба відправити СМС-повідомлення на номер телефону системи охорони або просто подзвонити.

*Здійснення дзвінка с головного номеру телефону власника. При відправленні СМС, якщо функція гостьового пароля увімкнена, перед використанням команди необхідно надіслати чотири цифри даного шифра. Наприклад, YYYY10, де YYYY – гостьовий код.

**Де XXXX – персональний пароль, завдяки якому можливо екстрено відключити охоронну систему, розташований на мапі власника цієї системи. В установах третього покоління включення режиму антипограбування виконується завдяки кнопці шляхом введення коду, який необхідно встановити під час програмування пристрою.

Наші спеціалісті наполегливо рекомендують не міняти порт моніторингу та IP-адресу на серверах під час запровадження воєнного стану через вразливість ресурсів на технічному рівні. Ми постійно працюємо над розв’язанням цієї проблеми, завдяки чому найближчим часом зможемо надати необхідні офіційні поради.

Після того, як правоохоронні органи повідомлять про повну безпеку використання опцій мобільних додатків, робота систем StarLine буде повністю відновлена.

Ми перепрошуємо за незручності, що виникли під час ведення воєнного положення (вони тимчасові, будуть виправлені при першій нагоді). Ми стараємося бути завжди на зв’язку. Дякуємо вам за розуміння!


 09.05.2022
 (1078 просмотров)